BÜYÜK BEDEN FANTAZİ GECELİK

Büyük beden fantazi gecelik çeşitleri, hem uyurken hem de özel anlarda kendini daha seksi ve çekici hissetmek isteyen büyük beden kadınlar tarafından çok sık tercih edilir. Yalnızca özel anlarda değil uyurken bile vücudunu ve tabi ki kendini şımartmak isteyen kadınlar büyük beden seksi gecelikleri severek kullanmaktadırlar. Vücudunun güzelliğinin farkında olan, onu standart güzellik algılarına hapsetmek istemeyen kadınlar büyük beden fantazi geceliklerin kendilerini ne kadar mutlu hissettirdiğini çok sık dile getirirler. Kendi güzelliklerinin her dakika hatta uyurken bile farkında olan ve olmak isteyen büyük beden kadınla fantezi gecelikleri giyerek kendilerine en büyük hediyelerden birini verirler. Hem kendilerini hem partnerlerini düşünen büyük beden kadınlar ise özel anların daha sıcak ve unutulmaz olması için seksi gecelikleri dolaplardan eksik etmezler.

BÜYÜK BEDEN FANTAZİ GECELİK MODELLERİ

Büyük beden fantazi gecelik modelleri oldukça fazladır. Vücudu saran dar modeller olduğu gibi daha geniş modeller de vardır.  Fantezi gecelik türü olduğu için yeni evlenen büyük beden kadınlar ve çiftler tarafından da tercih edilmekte ve çeyizlere eklenmektedir. En çok tercih edilen modeller göğüsleri dantelli vücut kısmı tül detaylı modellerdir. Bunun dışında komple dantelli ya da komple tül modeller de çok fazla romantik bulunmakta ve oldukça fazla tercih edilmektedir. Ayrıca derin yırtmaçlı ya da dekolteli uzun modeller olduğu gibi mini modeller de vardır. Sadelikten yana olan kadınların tercihlerine uygun modeller gibi iddialı kadınlara uygun iddialı detaylara sahip modeller de olukça fazladır.  En çok tercih edilen renkler ise kırmızı ve siyahtır.

BÜYÜK BEDEN FANTAZİ GECELİK FİYATLARI

Büyük beden fantezi gecelik fiyatları, kullanılan her detaya ve tercih edilen her modele göre değişiklik göstermektedir. Ürünün kumaşı da fiyatı etkileyen faktörlerdendir. En sık kullanılan ve satın alınan ürünlerden olmasından dolayı büyük beden fantezi gecelik çeşitlerini uygun fiyatlara bulabilme şansınız yüksektir.