₺79,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺219,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
1

HARNESS MODELLERİ

Harness modelleri çiftler tarafından özel anlarında tercih edilirken artık günlük kullanıma uygun çeşitleri de mevcuttur. Vücut kemeri olarak tanımlayabileceğimiz harness modelleri oldukça fazladır. Öncelikle özel anlarda çiftler tarafından tercih edilen ve fantezi dünyasını renklendiren harness modelleri vardır. Bunlar tüm vücudu sarmakta ve genelde özel bölge ve göğüs dekolteleri olmaktadır. Bol zincirli, zincirsiz, kelepçeli gibi modelleri vardır. Vücudu daha çekici ve kışkırtıcı göstermesi bakımından çok beğenilir ve tercih edilir. Kullanan her kadının ilişkisine heyecan geldiğini söylediği herness modelleri bu yüzden her kadın tarafından tavsiye edilir. En çok tercih edilen renkler ise kırmızı ve siyahtır. Ayrıca bol zincir detaylı modeller de iddialı kadınlar tarafından oldukça sevilir. Harness giyim kelepçe gibi herness aksesuarlarla birleştirilerek daha vamp ve vurucu bir görüntü elde edilebilir ve günlük hayatın rutininden, tutkulu bir hayal dünyasına geçmek çok kolay olur.

GÜNLÜK HAYATTA HARNESS GİYİM

Herness modelleri artık kadınlar tarafından günlük yaşamda da kullanılmaktadır. Büyük markaların defilelerinde kullanmasından sonra harness giyim çoğu kadın tarafından günlük hayatının bir parçası haline gelmiştir. Kadın harness modellerinde günlük olarak en çok tercih edilen model ise yalnızca üst bölgeye giyilen modellerdir. Bu ürünleri ister bol gömleklerin üzerine giyip bir aksesuar görevi gösterebilir isterseniz de kıyafetlerinizin altına giyip dekolte kısmında göstererek günlük sıradan kıyafetlerinizi  çekici hale getirebilirsiniz. Günlük herness giyimde özel anlarda kullanılanların aksine daha sade modeller tercih edilmektedir. Zincir gibi detaylar çok fazla kullanılmamaktadır. En çok tercih edilen renk ise günlük yaşamda uyuma daha çok dikkat edildiği içi her renkle uyum sağlayabilen siyahtır.

HERNESS FİYATLARI

Herness fiyatları, üretimden kumaşa kadar her özelliğe göre farklılık göstermektedir. Ancak siz internet sitemizden tarzınıza, hayallerinize ve beklentilerinize göre en uygun modelleri seçebilir ve uygun fiyat ve kolay ödeme yöntemleriyle kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.