FANTAZİ TASMA

Nasıl ki kolyeler kadınlar için günlük yaşamın ve özel zamanların vazgeçilmez parçasıysa fantezi tasma modelleri de çiftler arasında yaşanan özel anların vazgeçilmez parçasıdır. Boynu daha zarif ama aynı zamanda da daha kışkırtıcı gösteren seksi tasma modelleri kadınlar tarafından fantezi giyimin vazgeçilmez bir parçasıdır. Fantezi dünyasını, fantezi ürünlerle taçlandıran kadınlar tasma modellerini çok fazla kullanırlar. Özel anlarında cesur olmayı seven hanımlar için seksi tasma çeşitleri en eğlenceli ürünlerdendir ve bu cesaretlerini gösterebilecekleri en iyi ve şık yollardan biridir.

Kadınların estetik görüntüsünü en iyi tamamlayan ürünlerden biri fantazi tasma modelleridir. Özel anlarında çekici, tutkulu, vamp ve aynı zamanda şık olmak isteyen kadınlar değişik tasma modellerini çok sık ve severek tercih etmektedir. Bu ürünleri tercih eden kadınlar genelde birden çok modele sahip olmak isterler çünkü değişik fantezi giyimleriyle kombinlemenin onları daha iyi hissettirdiğini bilirler.

FANTAZİ TASMA MODELLERİ

Fantazi tasma modelleri oldukça fazladır. En çok tercih edilen ise seksi görünümlü fantezi deri tasmadır.  Harness modellerle en iyi görünen tasma modellerinden biri deri tasmadır. Fantazi tasması bir kolye gibi tek başına kullanılabilirken, kelepçe gibi diğer fantezi ürünlerle birlikte de kullanılır ve daha kışkırtıcı olur. Günümüzde artık kadınlar fantezi ürünleri günlük hayata da uyarlamaktadır. Kalın şekilde tasarlanmış tasmalar özel anlarda kullanılırken daha ince yapılan tasmalar günlük hayatta chocker kolyeler gibi kullanılmaya başlanmıştır. Bu şekilde seksilik ve çekicilik yalnızca yatak odasından ibaret olmaktan çıkmıştır. Fantazi tasma modelleri için en çok tercih edilen renk ise tabi ki siyahtır. Ayrıca deri tasmalar dışında kadife gibi kumaşlardan tasmalar da satılmaktadır.

FANTAZİ TASMA FİYATLARI

Fantezi boyun tasması fiyatları, oldukça farklılık göstermektedir. Seksi boyun tasmalarındaki her detay onun fiyatını değiştirmektedir. Siz de sitemizi ziyaret ederek istediğiniz tasmayı uygun fiyata bulabilir ister kendinizi şımartır isterseniz de partnerinize tatlı bir hediye olarak alabilirsiniz.