₺179,90 KDV Dahil
₺229,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺209,90 KDV Dahil
₺229,90 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
1

BÜYÜK BEDEN FANTAZİ GİYİM

Kalıplaşmış mükemmel beden algısının yavaş yavaş yıkılmaya başladığı günümüzde kadınlar kendi vücutlarının güzelliğinin farkına varmaktadır. Önceden vücutlarında bulunan fazlalıklarını kusur olarak gören kadınlar artık yuvarlak hatların daha seksi ve kadınsı durduğunu anlamaya başlamış ve vücutlarına yatırım yapmaya karar vermişlerdir. Büyük beden fantazi giyim de bu yolda atılmış en hoş adım olmuştur. Büyük beden fantezi kıyafetler, artık vücudunu seven ve değerini bilen her kadının dolabında mutlaka bulunmalıdır. Büyük beden fantazi giyim tercih eden büyük beden kadınlar aslında vücutlarının ne kadar güzel olduğunu daha iyi anlamakta ve özgüvenleri yerine gelmektedir. Vücudunu her zaman seven kadınlar ise zaten uzun zamandır büyük beden fantezi giyim ürünlerini kullanmakta ve kendilerini özel hissetmekten hiç vazgeçmemişlerdir.

BÜYÜK BEDEN FANTAZİ GİYİM MODELLERİ

Büyük beden fantazi giyim modelleri, standart beden kadar fazladır. En sık tercih edilen modeller ise büyük bedenleri daha ince gösteren fantezi iç giyim modelleridir. Her kadının zevkine uygun büyük beden seksi iç giyim modelleri vardır. Fazlalıklarınızı kapatabileceğiniz modeller olduğu gibi, onları açıkta bırakarak her halinizle güzel olduğunuzu gösterebileceğiniz modeller de oldukça fazla ve revaçtadır. Bunlar dışında büyük beden fantezi giyim modelleri fantezi kostümleri de içermektedir. İstediğiniz fantezi kostümü satın alarak fantezi ve hayal dünyanızı istediğiniz kadar geliştirmek, kendiniz ve aynı zamanda partnerinize sıcak dakikalar yaşatmak sizin elinizde. Büyük bedenlere özel fantazi giyim modellerinde en çok kullanılan kumaşlar dantel, tül ve deridir. En çok kullanılan renkler ise kırmızı, siyah ve beyazdır.

BÜYÜK BEDEN FANTAZİ GİYİM MODELLERİ

Büyük beden fantezi iç giyim fiyatları; modele, kumaşa ve kullanılan detaylara göre değişiklik göstermektedir ve geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Başka başka yerlerde kaybolup kafanızı karıştırmak yerine sitemizi ziyaret ederek sizi en mutlu hissettirecek, hayallerinizin fantazi giyimini temin edebilirsiniz. Kendinizi, partnerinizi ya da arkadaşlarınızı böyle bir hediyeyle mutlu ve özel hissettirebilirsiniz.