1

FANTAZİ SETLERİ

Günümüzde yaşam koşulları bizi bir rutine itmekte, alışkanlıklarımız artmakta ve en kötüsü kendimize zaman ayıramamaktayız. Artık herkes bu durumdan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Kendimize zaman ayırdığımız nadir anlardan biri de partnerimizle geçirdiğimiz özel saatlerdir. Bu kendimize ayırdığımız nadir zamanlardan birinde o anı daha güzel kılmak için en iyi yardımcımız fantezi setlerdir. Çünkü o anlarımızı doyasıya yaşamak, bir yere yetişme kaygısı olmadan geçirmek isteriz ve o anlarda hayal gücümüz bizi daha uç noktalara götürmek ister ki bu şekilde günlük hayattan tamamen uzaklaşıp kendi fantezi dünyamıza tamamen girelim ve orası bizim özel alanımız olsun kimse ulaşamasın. Neredeyse her çift fantezi dünyasına girişini bir fantezi ürünü ile yapar, daha sonra bu çeşitlenir. Ya da doğrudan fantezi setler (fantezi eşyaları) alarak hepsini aynı anda denemek ister. Her iki durumda da fantezi dünyasını genişletmek için fantezi setler en uygun tercih olacaktır. 

FANTEZİ SETi ÇEŞİTLERİ

Fantezi setlere cinsel fantezi seti (kelepçe kırbaç takımı) de diyebiliriz. Bu setler genelde kelepçe, kırbaç, tasma, kemer gibi aksesuarlardan oluşmaktadır. Bunların çeşitli kombinasyonları hazır halde bulunurken siz de isteklerinize ve hayal dünyanıza göre bir set oluşturabilirsiniz. Aksesuarlar dışında fantezi giyim ve harness takımlar da bu setlere dahil olabilmektedir. Hem bir arada olması hem de çeşitlendirebilir olması nedeniyle fantazi setleri (fantezi setleri) çok tercih edilir ve kullanılır. En sık tercih edilen renkler ise siyah, kırmızı ve pembedir. En çok tercih edilen materyal ise deridir.

FANTAZİ SETİ FİYATLARI

Fantezi seti fiyatları; set içeriğine, kumaşa, renge göre vs değişiklik göstermektedir.  Siz de sitemizden kendi fantezi setinizi oluşturabilir ya da hazır setleri tercih edebilirsiniz. Kolay ve ulaşılabilir ödeme yöntemleri ve fiyatlarıyla bir fantezi set (kelepçe kırbaç takımı) sahibi olabilirsiniz.