₺139,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
1

FANTAZİ SÜTYEN TAKIMI

Fantazi sütyen takımı zevk sahibi her kadın tarafından kullanılan fantezi iç giyim modelidir. Fantezi sütyen takımı hem yeni evlenen çiftler tarafından çeyiz için tercih edilir hem de ilişkilerine zevk ve heyecan katmak isteyen normal iç çamaşırlarından sıkılıp fantezi sütyen takımı denemek isteyen çiftler tarafından tercih edilir. Fantazi sütyen takımı günümüzde özel anlar için kullanılırken aynı zamanda şıklığın içten başladığını bilen kadınlar tarafından şık gece kıyafetlerinin altına giymek için de tercih edilir. Vücudunu seven ve sevmek isteyen kadınlar fantezi sütyen takımını giyerek kendileri için özgüvenli, partnerleri için ise sıcak dakikalar yaşatırlar. Çiftler arasındaki bağı kuvvetlendirmenin en kolay ve hızlı yolu iç çamaşırından geçerken fantezi sütyen takımları bu amaca giden en başarılı yoldur.

FANTAZİ SÜTYEN TAKIMI MODELLERİ

Günümüzde zevke uygun fantazi takımlar bulunmaktadır. Daha zarif gözükmek için ipli fantezi sütyen tercih edilirken daha seksi ve çekici gözükmek için dantelli fantezi sütyen tercih edilmektedir. En çok tercih edilen fantezi sütyen takımı da dantellidir. Her kadının mutlaka dantelli fantezi sütyeni bulunmaktadır. Bir diğer tercih edilen model ise destekli fantezi sütyen modelidir. Göğüslerini daha büyük ya da kalkık ve sıkı göstermek isteyen kadınlar destekli fantezi sütyen modeline başvurmaktadır. Fantezi sütyenler takım olarak bulunurken yalnızca fantezi sütyen modelleri de vardır. Fantezi sütyen tek renk olabildiği gibi çeşitli renklerden oluşabilmektedir. Örneğin siyah üzerine kırmızı dantelli gibi fantazi sütyen modelleri vardır. Genel olarak tercih edilen renkler ise klasik olarak siyah ve kırmızıdır. Fakat çok renkli ve sıcak renklerden oluşan modeller de çokça tercih edilmektedir.

FANTAZİ SÜTYEN TAKIMI FİYATLARI

Fantazi sütyen takımları çeşitli özelliklere göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Her kadının ve çiftin beğenileri farklıdır ve her beğeniye göre fantezi sütyen modeli vardır bu sebeple fantezi sütyen fiyatları çeşit çeşittir. İnternet sitemizden zevkinize göre uygun fiyatlarda fantezi sütyen modellerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.