₺59,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺54,89 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺74,90 KDV Dahil
₺84,90 KDV Dahil
1 2 >

BABYDOLL

Babydoll, kadınlar için gece yatarken ya da özel anlarında giymeleri için tasarlanmış bir fantezi giyim türüdür. Babydoll modelleri geceliklerden farklı olarak kolsuz veya dökümlü ve kısa eteklidir. Transparan ya da tül olan modelleri vardır. Babydollü gecelikten ayıran en büyük fark vücut hatlarını daha orantılı göstermesi ve özellikle etekli babydoll modellerinin alt kısımlardaki fazlalıkları kapatması ve kusursuz görüntüye ulaşmaya yardım etmesidir.  Kendinden süngerli babydoller göğüs bölgesinin de daha şekilli gözükmesini sağlamaktadır. Ayrıca göğüs altından bollaşan babydoll modelleri karın kısmındaki fazlalıkları da örtmektedir.

Bu fantezi giyim türüne kesiminden dolayı İngilizce’de bebek ve oyuncak kelimelerinin birleşiminden oluşan babydoll ismi verilmiştir. Kendilerine özel ve sıcak dakikalar yaşamak isteyen çiftler arasında babydoll çeşitleri oldukça ilgi görmektedir. Babydoll modellerini beyaz göğüs dekolteli gömleklerinizle veya dekolteli gece elbiselerinizle de giyebilirsiniz. Böylece dekoltenize daha seksi ve özenli bir hava katacaktır.

BABYDOLL MODELLERİ

Babydoll modellerinde saten, ipek, dantel, transparan gibi kumaşlar kullanır fakat en çekici gösteren kumaş tabi ki satendir. Babydoll modellerinde genellikle kullanılan renkler kırmızı ve siyahtır ama aynı zamanda geniş bir renk yelpazesine de sahiptir. Her bedene göre babydoll modelleri vardır ve her beden bu göz alıcı kıyafetin içinde kendini kusursuz hissedecektir. Bunlar dışında babydoll gecelik modelleri de vardır.

 Tasarım olarak eski krallık dönemleri kadın giyim modellerine benzemesi kadınların kendini daha özel ve özgüvenli hissetmesini sağlamaktadır.  Dantelli, taşlı, kurdeleli gibi modelleri olması kadınların kendini seksi ve göz alıcı hissetmek istediği özel anlarda birçok seçenekleri olduğunu göstermektedir. Partnerinizle unutulmaz anlar yaşamak, onun üzerinde iz bırakmak için babydoll modelleri her kadının dolabında olması gereken bir parçadır. Siz de vücut tipinize, zevklerinize hatta ruh halinize uygun babydoll modelini seçerek kendinizi her an özel hissetme şansına sahip olabilirsiniz. 

BABYDOLL FİYATLARI

Babydoll fiyatları seçeceğiniz ürünün modeli, kumaşı gibi özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Web sitemizde her zevke göre uygun babydoll modelleri bulunmaktadır. Böylece mağaza mağaza gezmeye gerek kalmadan kendinize uygun babydoll giyim modelini rahatlıkla bulabilir size uygun ödeme yöntemleriyle özel anlarınıza en güzel yatırımı yapmış olursunuz.