FANTAZİ MASKE

Dizi ve filmlerde bolca gördüğümüz fantazi maske modelleri artık çoğu çift tarafından oldukça fazla ve sık kullanılmaya başlanmıştır. Genellikle fantezi kostümlerle kullanılan fantezi maske modelleri geceliklerle birlikte de kullanıldığında tamamlayıcı olur ve kadınları olduklarından daha seksi gösterir. Film ya da dizilerde daha çok kedi kadın kostümleriyle görmeye alışık olduğumuz fantezi maske modelleri her türlü kostüm, fantezi giyim ve fantezi aksesuarla da çok güzel görünmektedir. Özel anlarına özellikle esrarlı ve gizemli bir hava katmak isteyen çiftler fantezi maske modellerine çok sık başvurmaktadırlar. Kadınların bakışlarına odaklanan fantezi maske modelleri bakışların baştan çıkarmanın en iyi yol olduğunu çok iyi şekilde gösterir. Fantezi dünyasının sınırları yoktur bu sebeple fantezi deri maske modellerini de kombinlemenin bir sınırı yoktur. İster gecelğinizle, ister diğer fantezi kostüm ya da ürünlerle isterseniz de şık bir gece elbisesiyle özel anlarınızda kombinleyebilirsiniz. Özel anların dışında fantezi maskesi kostüm partilerinin de en iyi parçası olmuştur bile. Daha seksi olmak isteyen kadınlar kostüm partilerinde de fantezi maske modellerini kullanırlar.

FANTAZİ MASKE MODELLERİ

Fantezi maske modellerinde en çok tercih edilen fantezi deri maskedir. Deri zaten tüm fantezi giyimlerde çok tercih edilir ve her üründe olduğu gibi fantezi maske modellerinde de daha seksi ve kışkırtıcı gözükmenizi sağlar. Bir diğer çok tercih edilen model ise dantel maskelerdir. Maskeli balolarda da oldukça fazla tercih edilen bu model daha çok kırmızı ve pembe tonlarında kullanılır. Deri modeller için de en çok tercih edilen renk ise siyahtır. Deri tasma modelleri üzerine gold ve gümüş renkte zımbalar da çok sık tercih edilir.

FANTAZİ MASKE FİYATLARI

Fantazi maskesi fiyatları ürünün kumaşına, maliyetine ve aksesuarlarına göre değişiklik göstermektedir. Oldukça geniş bir fiyat skalası olan maskelere sitemizden uygun fiyatlara bol seçenek imkanıyla kolay ödeme yöntemleri sayesinde hızlıca ulaşabilirsiniz.