FANTAZİ KIRBAÇ

Fantazi kırbaç takımları eskiden çok yaygın değildi ve herkes bunu çok aşırı bir fantezi olarak görmekteydi. Ancak günümüzde dizi ve filmlerde sıklıkla kullanılmaya başlandıkça ve sosyal medyada da bu çokça konuşuldukça aslında çoğu çiftin kullandığı ve normalleştiği belli oldu. Çünkü fantezi kırbaç modelleri ilişkiyi bir anda tavana çıkaracak, heyecan ve adrenalin seviyesini yükseltecek en etkili yöntemdir. İlişkisine aşırı heyecanlar katmak isteyen çiftler de ufak oyunlar yapmak isteyen çiftler de fantezi kırbaç modellerini inanılmaz sık kullanmaktadır. Çünkü en kolay ulaşılabilir ve en portatif olan ürünlerden biri fantezi kırbaçlardır.  Hem kendinize hem partnerinize alabileceğiniz ilişkinize özel en güzel hediyelerden biri de yine fantezi kırbaç modelleridir.

FANTAZİ KIRBAÇ MODELLERİ

Fantezi kırbaç modelleri çiftlerin her türlü fantezi üründe kullandıkları gibi deri kırbaç şeklinde olabilmektedir.  Deri modeller en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Çünkü zaten fantezi ürünler grubunda deri oldukça sık kullanılmaktadır. Bunun nedeni daha asil, asi, çekici ve tutkulu anlar yaşatmasıdır. Deri dışında oyun oynamayı seven çiftler için pelüş modeller de vardır. Deri için daha asil renk olan siyah daha çok tercih edilirken peluş modeller için pembe ve kırmızı daha çok tercih edilmektedir. Çünkü pembe masumluğun, kırmızı ise aşkın rengidir. Bu renklerle tutkudan ziyade daha naif duygular ön plana çıkarılmak istenmektedir. 

FANTAZİ KIRBAÇ FİYATLARI

Fantazi kırbaç fiyatları set olup olmamasına, kullanılan ürüne ve materyale göre değişiklik göstermektedir. Ancak siz, sitemizden başka yerlere bakmaya gerek duymadan istediğiniz modeli uygun fiyat ve kolay ödeme yöntemleriyle bulabilirsiniz. Şimdi sitemizdeki ürünlerimizi inceleyerek en yakın özel gün için kendinize ya da partnerinize hatta en yakın arkadaşınıza bir fantezi kırbaç seçebilir ve satın alabilirsiniz.