₺129,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
₺43,89 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺43,89 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
1

FANTAZİ KELEPÇE

Fantazi kelepçe modelleri yatakta itaatkar olmayı seven ve böyle fantazileri olan çiftler tarafından kullanılır. Genelde günlük hayatta daha baskın ve otoriter olan kadınlar cinsel birliktelik sırasında daha itaatkar olmayı tercih ettiklerini belirtmektedir. Zaten genelde insanlar özel anlarında günlük hayatta olmaya çekindikleri rollere girmeyi daha çok severler çünkü zaten koşturmalı geçen hayatlarında kendilerine ayırabildikleri bu anlarda gerçek kimliklerini bulmak ve istedikleri kişi olmak onları daha iyi hissettirmektedir. Bu anlarda fantazileri daha iyi yaşamak için en iyi araçlardan biri fantezi kelepçe çeşitleridir. Bu özel anlarda fantazi kelepçe modelleriyle hayal edilen kişi ya da fantezi unsurları daha kolay canlandırılabilir ve bu moda daha kolay girilir. Fantezi kelepçe kullanımı uzun zamanlar sanki çok yanlış bir şeymiş gibi düşünülmüş olabilir ama günümüzde insanların özel hayatlarını dahi kolaylıkla öğrendikçe ve insanlar bunları konuşmaktan çekinmedikçe aslında ne kadar yaygın bir kullanımı olduğunu gördük. İnsanların fantezi dünyası çok geniştir ve kendini seve her insan bu dünyasına çok özel yatırımlar yapmaktadır.

FANTAZİ KELEPÇE MODELLERİ

Fantazi kelepçe modelleri, kırbaç gibi diğer aksesuarlarla kombinlenmiş fantezi kelepçe takımı şeklinde satılabilirken, sadece fantezi kelepçe olarak da satılmaktadır. İstek, arzu, hayal ve beğenilerinize göre çok özel çeşitler vardır. Beğenilerinize göre yalnızca deri kelepçeler varken deri üzerine peluş modeller ya da yalnızca peluş modeller de mevcuttur. Deri fantezi kelepçelerle genelde siyah renk kullanılırken peluş olanlarda kırmızı ve pembe yoğunlukta tercih edilir. Fantezi kelepçeleri kemerler, harness giyim ya da diğer fantezi iç giyim modelleriyle kombinleyebilir her türlü fantezinizi gün yüzüne çıkarabilirsiniz.

FANTAZİ KELEPÇE FİYATLARI

Fantezi kelepçe fiyatları, ürünün kumaşı, set içinde mi değil mi gibi özellikleri rengi vs. özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat aralığı oldukça geniş olan fantezi kelepçe modellerine sitemizden en uygun fiyatlarla ulaşabilir, her kesime hitap eden ürünlerimiz içinden kendinize en uygun olanını seçerek gizli kargo ile teslim alabilirsiniz.