₺209,90 KDV Dahil
₺259,90 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺119,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
₺139,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
1 2 3 ... 9 >

FANTAZİ GİYİM

Fantazi giyim, partnerini etkilemek ve özel anlar yaşamak isteyen kadınların sıkça tercih ettiği ürünlerden oluşur. Günlük hayatın monotonluğundan kurtulup neşeli ve tutkulu anlar yaşamak isteyen çiftler çeşitli fantezi giyim modelleriyle hayat rutinlerini değiştirmekte, kendilerine sıra dışı anlar yaşatmakta ve hayatlarına renk katmaktadırlar. Fantezi giyim kadınlar tarafından alınırken çift olarak da seçilebilir ya da hediye olarak da alınabilir. Bir kadına alınmış fantazi giyim hediyesi aslında erkeğin kendisine de hediyesidir.

Bazı fantezi iç giyim çeşitleri çiftler tarafından çok sık tercih edilirken bazıları pek revaçta değildir. Örneğin dantelli takımlar ilk tercihler arasında yerini alırken daha cesur ürünler sonraki sıralarda gelir. Fakat daha fazla heyecan arayan ve tüm modelleri deneyimlemek isteyen çiftler de vardır.

Fantezi giyimin kadınlar tarafından özel anlarda partnerine daha çekici gözükmek için tercih edilmesinin yanı sıra kendini daha feminen hissetmek isteyen kadınlar tarafından günlük olarak da kullanılabilmektedir. Çoğu kadın özellikle fantezi iç giyim takımlarını günlük şıklığın ve özgüvenin bir parçası olarak görmektedir. Bakımlı ve şık olmanın kendisine en büyük hediye olduğunu bilen kadınlar kendilerini şımartmaya iç giyimlerinden başlarlar.

FANTAZİ İÇ GİYİM MODELLERİ

Fantezi iç giyim modelleri (erotik iç giyim modeleri) kişinin tarzına, isteklerine ve zevklerine göre değişiklik göstermektedir. Dantel alt üst takım, özel bölgeleri açıkta bırakan iç giyim modelleri ya da fileli vücut çorapları gibi çeşitler bulunmaktadır. Genellikle kadınlar fantezi giyim modellerini vücut tipine ve partnerinin renk tercihlerine göre seçmektedir.

Fantezi giyim modelleri iç giyim olarak satılırken aynı zamanda vücut hatlarınızı daha hoş gösteren fantezi elbise modelleri de vardır.  Özel günlerde tercih edebileceğiniz çeşitli konseptlerde fantezi iç giyim modelleri (seksi iç giyim modelleri) web sitemizde yer almaktadır. Kendinizi o an seksi, vamp ya da şirin hissetmek istiyorsanız her arzunuza uygun modelleri bulabilirsiniz.

FANTAZİ İÇ GİYİM FİYATLARI

Fantazi iç giyim fiyatları üründe kullanılan malzemeye, ürünün şekline, tarzına göre vs. değişiklik göstermektedir. Geniş seçenek yelpazesine sahip sitemizde tarzınıza, beğenilerinize ve zevklerinize uygun farklı tarz ve renkte erotik iç giyim modellerine uygun fiyata ve çeşitli ödeme kolaylığıyla ulaşabilirsiniz.