₺209,90 KDV Dahil
₺259,90 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺209,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺139,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺209,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺149,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
1 2 >

FANTAZİ JARTİYER TAKIMI

Fantazi jartiyer takımları ülkemizde önceden çiftler arasındaki özel dakikaları ısıtmak ve çiftler arası çekimi arttırmak için kullanılırken günümüzde çoğu kadın jartiyer çoraplarını yırtmaçlı elbiselerle birlikte kombinleyip seksi bir görünüm elde etmektedir. Bazen de fantezi jartiyer takımı şeklinde giyim tasarımları yapılmaktadır. Tabi ki çiftler arasında hala en çok tercih edilen fantezi giyim ürünlerinden biridir. İddialı ve havalı duruşu, giyen her kadını seksi ve çekici göstermesi, bacakları daha ince ve uzun göstermesi dolayısıyla kadınlar tarafından en çok tercih edilen fantezi giyim ürünüdür. İnce askısı, zarif çorabı ve isteğinize uygun diğer tamamlayıcı parçalarıyla fantezi jartiyer takımı yıllardır çiftler için en baştan çıkarıcı kıyafetlerden olmuştur.

Hayatında bir kez bile fantezi jartiyer takımı giyen bir kadın kusursuz ve baştan çıkarıcı olmanın nasıl bir duygu olduğunu tatmıştır. Bu sebeple fantezi jartiyer takımı hem çiftler için iyi bir hediye hem de ilişkiye güzel bir yatırımdır.

FANTAZİ JARTİYER TAKIMI MODELLERİ

Fantezi jartiyer modelleri kişinin zevkine, duygu durumuna hatta zaman ve döneme göre değişiklik göstermektedir. Dantelli kumaşlardan saten kumaşlara, leopar deseninden noel baba figürüne kadar çeşitli fantezi jartiyer giyim modelleri vardır. En çok tercih edilen model tül çoraplı modellerdir ve en çok tercih edilen renkler ise kırmızı, siyah ve beyazdır. Kumaş olarak saten ve dantel çiftler tarafından çok beğenilmekte ve talep edilmektedir.

Fantezi jartiyer modellerinin kaliteli malzemeden yapılması ve dayanıklı olması gerekmektedir. Siz de sitemizde sizi yarı yolda bırakmayacak zevklerinize uygun fantezi jartiyer takımını bulabilirsiniz.

FANTAZİ JARTİYER TAKIMI FİYATLARI

Fantezi jartiyer fiyatları kullanılan materyale, ürünün modeline, markasına göre değişmektedir. Geniş bir fiyat skalası olan fantezi jartiyer takımlarına internet sitemizden uygun fiyatlara ulaşabilir, dönemsel kampanya ve indirimlerden yararlanarak daha uygun fiyatlardan hayallerinizin giyimine ulaşabilirsiniz.