₺139,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
1 2 >

FANTAZİ VÜCUT ÇORABI

Fantazi vücut çorabı dikişsiz, tek parça ve vücudu saran fantazi giyim modelidir. Fantazi vücut çorabı günlük kullanılmamakta, kadınlar tarafından partnerlerine sıcak dakikalar yaşatmak için yalnızca özel anlarda giyilen bir fantazi giyim türüdür. Erkekler tarafından çekici ve seksi bulunan fantezi vücut çorabı çiftler arasında oldukça sık tercih edilmektedir. Bunun sebebi partnerinizle geçireceğiniz dakikalara damgasını vurması ve sıcak dakikalar geçirmenize yardımcı olmasıdır.

Günümüzde ilişki uzmanları ilişkinin tazeliğinin ve heyecanının korunmasının yolunun yatak odasından geçtiğini söyler. Fantazi vücut çorabı da aşkın ve bu heyecanın korunmasında ve arttırılmasında yardımcı olan en güzel araçlardan biridir.  Aşkın ve tutkunun en zirvede olduğu anlarda fantazi vücut çorapları çiftler arası yakınlaşmayı ve elektriği arttırır, kadınların kendilerine güvenmelerini sağlar ve günlük hayatın karamsarlığına renk katar.

FANTAZİ VÜCUT ÇORABI MODELLERİ

Çok farklı tarzlarda üretilen vücut çorapları daha çok tül, dantel ve fileli olarak tercih ediliyor. Fantezi vücut çorapları hem sağlıklı ve kaliteli olmalı hem de kadının vücudunu sarmalı, daha estetik gözükmesini sağlamalı ve tabi ki erotik olmalı. Bu sebeple fantazi vücut çorabı modellerinin alt kısmı ve arka kısmı açık olmaktadır. Bu açıklık en çok file vücut çorabında tercih edilmektedir. Çiftlerin ve kadınların hatta erkeklerin isteklerine ve arzularına göre çeşitli modeller mevcuttur. Kırmızı, siyah ve krem en çok tercih edilen renklerdendir. Kırmızıyla tutkuyu, siyahla asaleti temsil edebilir, hepsine ek olarak partnerinizle aranızdaki tüm güzel duyguları tetikleyecek birçok ek aksesuar ya da tasarımı vücut çorabı modellerine ekleyebilirsiniz.

FANTAZİ VÜCUT ÇORABI FİYATLARI

Vücut çorabı fiyatları kullanılan malzeme, ürün modeli, aksesuarlar gibi özelliklere göre farklılıklar göstermektedir. Sitemizde arzu ve isteklerinize uygun birçok fantezi vücut çorabı modellerine uygun fiyatla ulaşmanız mümkündür. Siz sadece hayatınıza heyecan gelmesini isteyin gerisini bize bırakın.